Informacje o firmie

Przez ponad 70 lat firma Silverson wyspecjalizowała się w produkcji mikserów wysokoobrotowych najwyższej klasy, przeznaczonych do laboratoriów i zakładów produkcyjnych zlokalizowanych na całym świecie. 

Z klientami w ponad 150 krajach na świecie, w przemysłach tak różnorodnych jak rolno-spożywczy, farmaceutyczny, kosmetyczny, chemiczny i petrochemiczny Silverson stał się światowym liderem w dziedzinie miksowania wysokoobrotowego. Raz za razem firmy specyfikują miksery Silverson jako standardowy sprzęt dla swoich procesów wytwórczych.

Klucz do sukcesu kryje się w profesjonalizmie i zaangażowaniu w potrzeby klienta.

Dostarczając mikser ze standardowej oferty, czy projektując mikser spełniający indywidualne wymagania klienta, Silverson gwarantuje wysoką jakość swoich urządzeń.

Z bazą klientów zawierającą niektóre z największych koncernów na świecie, Silverson nieustannie pozostaje na czele najnowszych technologii i osiągnięć w zakresie mikserów wysokoobrotowych.  Misją firmy jest to, aby połączyć wiedzę z doświadczeniem i na tej podstawie zbudować zaangażowanie w jakość produktów i usług, które odpowie na bieżące i przyszłe potrzeby miksowania.

Firma prawdziwie międzynarodowa, Silverson, jest reprezentowany przez sieć filii, dystrybutorów i agentów w ponad 60 krajach zajmujących terytorium Europy, Ameryki Północnej, Azji i Oceanii, Ameryki Południowej i Afryki. 

 

Zapytaj naszych ekspertów


wyślji