email_iconrequest_quote_iconsearch_icon

Usługi

Przenoszenie skali

Wiedza i ponad 75-cio letnie doświadczenie firmy Silverson pomaga przenieść skalę produkcji z rozmiaru laboratoryjnego bądź skali pilotażowej do pełnej wielkości produkcyjnej. Jest to moment krytyczny dla każdego procesu i coraz częściej jest on postrzegany jako istotny czynnik przy podejmowaniu decyzji dotyczących specyfikacji nowego miksera.

Częścią klucza do naszego sukcesu, jak również do sukcesu naszych klientów, jest dokładność, z jaką możemy przewidzieć działanie naszych mikserów skali produkcyjnej bazując na testach laboratoryjnych. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o przenoszeniu skali produkcji, skontaktujcie się z firma Silverson już teraz

Zapytaj naszych ekspertów

Obszerne obiekty testowe

W Silverson testujemy nasze miksery w możliwie najbardziej realistycznych warunkach ... Twoich.

Jesteśmy przekonani, że mogą zrewolucjonizować Twój proces - poprawiając jakość i konsystencję produktu oraz radykalnie skracając czas mieszania - dlatego rzucamy Ci wyzwanie, aby poddać nas próbie. Zadzwoń do nas, a szybko umówimy Cię z lokalnym przedstawicielem technicznym, który odwiedzi Cię i przeprowadzi testy Twojego produktu w skali laboratoryjnej. W przypadku zastosowań w skali pilotażowej i produkcyjnej nasz program próbny umożliwia wygodne przetestowanie większego miksera we własnym zakładzie.

Alternatywnie możesz odwiedzić jedno z naszych w pełni wyposażonych centrów testowych. Są one dostępne dla wszystkich klientów i umożliwiają przedyskutowanie aplikacji z naszym doświadczonym wewnętrznym personelem technicznym i przeprowadzenie programu testowego. Możemy odtworzyć wiele typowych systemów procesowych, a Ty możesz przetestować swój produkt na pełnej gamie mieszadeł szybkoobrotowych Silverson - czy to w skali laboratoryjnej, czy w pełnej wielkości produkcji. Utrzymujemy również najnowocześniejsze laboratorium analityczne, umożliwiające natychmiastową analizę próbek na miejscu podczas prób.

Niezależnie od tego, czy chcesz ulepszyć istniejący proces, czy też chcesz skorzystać z najnowszej technologii mieszania przy opracowywaniu nowego produktu lub procesu, zadzwoń do Silverson - znajdziemy dla Ciebie odpowiedni mikser.


Testy na miejscu

Śmiało, weź to na przejażdżkę

Nie ma lepszego sposobu na przetestowanie miksera niż na własnym produkcie we własnym zakładzie. Program próbny firmy Silverson umożliwia testowanie miksera przez cztery tygodnie, dzięki czemu można dokładnie sprawdzić, jakie wyniki końcowe zostaną uzyskane i w jakim czasie. Jeśli chcesz zachować mikser na dłużej, program wynajmu Silverson pozwoli Ci zachować go tak długo, jak potrzebujesz.

Oferty okresu próbnego

Niezależnie od tego, czy chcesz zoptymalizować istniejący proces, czy też opracowujesz nową linię, z firmą Silverson możesz mieć pewność, że otrzymasz najlepszy sprzęt do tego zadania. Skontaktuj się z Silverson już dziś, aby umówić się na próbę. Znajdziemy dla Ciebie odpowiedni mikser.


Dostosowywanie

Wykonany na zamówienie

W Silverson tworzymy rozwiązania miksujące z naprawdę wyjątkowej perspektywy - Twojej. Rozumiemy wyzwania związane z mieszaniem w Twojej branży. I wiemy, że żaden mikser nie jest odpowiedni dla każdego. Dlatego wysłuchamy Twoich konkretnych potrzeb, aby upewnić się, że stworzymy dla Ciebie odpowiedni mikser.

Sami projektujemy i budujemy każdy mikser Silverson. Nasze bogate zaplecze inżynieryjne i obróbcze pozwala nam projektować i produkować mieszadła dostosowane do Twoich precyzyjnych potrzeb. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz miksera do pracy w ultra higienicznych warunkach, pod wysokim ciśnieniem, czy też do wykonania z niestandardowych materiałów, takich jak Hastelloy lub Tytan, Silverson ma elastyczność, know-how i możliwość zaprojektowania i zbudowania miksera dokładnie dopasowanego do Twoich wymagań.

Masz pytanie? Zapytaj naszych Ekspertów
Zadzwoń do nas +48-603-975-466