email_iconrequest_quote_iconsearch_icon

Rodzaje przemysłu

Nasi inżynierowie mają szczegółowa wiedzę o wymaganiach procesu miksowania w różnych zastosowaniach. Różnorodność mikserów wysokoobrotowych Silverson jest oczywista, gdyż mają one zastosowanie w różnych typach przemysłu.


Spożywczy

Kupując mikser Silverson zyskujecie Państwo więcej niż tylko mikser… zyskujecie całe rozwiązanie.

W Silversonie wiemy jak wyjątkowe i stale zmieniające się wyzwania stają przed producentami napojów i żywności, dlatego też nasi eksperci będą pracować razem z Państwem, aby zapewnić najodpowiedniejszy mikser do zmieniających się potrzeb. Oferujemy szeroką gamę higienicznych mikserów wysokoobrotowych, które z definicji są stworzone do przetwarzania napojów i żywności. W przeciwieństwie do innych producentów podobnych urządzeń mamy możliwości i chęć tworzenia rozwiązań indywidualnych, aby dokładnie sprostać Państwa wymaganiom.

Zobacz aplikacje do mieszania

Chemiczny

Przemysł chemiczny przedstawia szereg wyzwań dla producentów urządzeń miksujących. Duże partie materiału, ścierne bądź niebezpieczne surowce, potrzeba maksymalizacji produkcyjności i efektywności procesu – to są powody, dla których wiele największych na świecie firm z przemysłu chemicznego wybrało miksery Silverson. W Silversonie posiadamy szeroką gamę mikserów wysokoobrotowych idealnych do zastosowań w przemyśle chemicznym oraz, gdzie to konieczne, mamy możliwość zaprojektowania rozwiązania indywidualnego odpowiadającego konkretnym potrzebom. 

Zobacz aplikacje do mieszania

Kosmetyczny

Eksperci firmy Silverson rozumieją wyzwania, jakie stają przed przemysłem kosmetycznym, takie jak higiena procesu, mieszanie proszków z płynami, produkowanie trwałych emulsji, rozpuszczanie proszków, rozdrabnianie cząstek stałych, blendowanie płynów o różnych lepkościach, rozdrabnianie i uwadnianie gum oraz rozcieńczanie środków powierzchniowo czynnych. Będziemy pracować razem z Państwem, aby zapewnić najodpowiedniejszy mikser do Państwa indywidualnych potrzeb.

Zobacz aplikacje do mieszania

Farmaceutyczny

Firma Silverson jest pionierem w projektowaniu i produkcji ultra higienicznych urządzeń do miksowania, szczególnie przeznaczonych do przemysłów farmaceutycznego i biotechnologicznego. Z ponad 75 letnim doświadczeniem w obsługiwaniu firm z przemysłu farmaceutycznego, od liderów światowych do małych, wysoko wyspecjalizowanych firm, Silverson posiada nieporównywalną z innymi producentami wiedzę na temat szczególnych wymagań przemysłu farmaceutycznego. 

Zobacz aplikacje do mieszania
Masz pytanie? Zapytaj naszych Ekspertów
Zadzwoń do nas +48-603-975-466